Our Gallery

Contact Info

  • 411 University St, Seattle, USA
  • theratio_interior@mail.com
  • +1 800 456 789 123

Gray Teknoloji, güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri sektöründe, müşteri memnuniyeti hedefinde ve sektörde fark yaratmak amacıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Büyük ve küçük ölçekli işletmelere, fabrikalara, mağazalara, sanayi ve turizm tesislerine, ev ve konut projelerine profesyonel kadromuzla en iyi hizmeti vermektedir.

Ayrıca kamu kurumlarına da hizmet vermeyi amaç edinen firmamız, bugün itibariyle tüm Türkiye çapında çeşitlilik gösteren çok geniş bir portföye sahiptir.

Gray Teknoloji olarak her geçen gün gelişen hizmet altyapımız ve tecrübeli ekibimiz ile projelendirme, montaj ve satış sonrası hizmetlerde örnek gösterilen bir firma olmak için 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.

Gray Teknoloji bilgi, tecrübe ve birikimini kullanarak Kartlı PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri, HGS-OGS Araç Tanıma Sistemleri, İRİS Geçiş Kontrol Sistemleri, Parmak izli PDKS ve Access Kontrol Sistemleri, X-Ray Cihazları , Geçiş Dedektörleri ve Sistem Gereksinimlerini karşılayan Özel Yazılımlar konularında Türkiye’de ilklere imza atmış SOLE SYSTEM yetkili bayisidir.